SYMPOnet – ankieta

BG PW od wielu lat prowadzi bazę SYMPOnet (zawierającą informacje o materiałach  konferencyjnych gromadzonych w polskich bibliotekach) współtworzoną przez kilkanaście bibliotek uczelnianych. Stąd mój list do wszystkich Państwa

Obecnie chcemy przeprowadzić analizę  funkcjonalności SYMPOnet i poznać opinie dyrektorów i pracowników bibliotek na temat wykorzystania i przydatności tej bazy (liczba bibliotek wprowadzających dane jest zmienna i ostatnio maleje). Ponieważ baza może być wykorzystywana w różnych jednostkach  biblioteki, dlatego ankieta może być wypełniona przez więcej niż 1 osobę  z danej instytucji. Prosimy o wypełnienie ankiety również wówczas, jeśli baza SYMPOnet nie jest wykorzystywana do poszukiwań materiałów konferencyjnych (wówczas trzeba odpowiedzieć jedynie na 2 pytania). Ankietę prosimy wypełnić do 15 listopada 2013 r.

Jedno z pytań ankiety dotyczy danych statystycznych wykorzystania bazy z jednego miesiąca. Prosimy o zebranie tych danych i  wypełnienie odpowiedniego pola ankiety lub przesłanie ich na adres E.Mroczek@bg.pw.edu.pl do dnia 20 listopada 2013 r.

Ankieta dostępna jest pod adresem: http://ankieta.bg.pw.edu.pl/index.php/957342/lang-pl

O wynikach badań poinformujemy w pierwszej kolejności dyrektorów bibliotek, które uczestniczą w tworzeniu Bazy SYMPONET, ale także wszystkich Państwa.

Komunikat nadesłała: Jolanta Stępniak