Rozmiar: 263 bajtów

Poprzedni Powrót do strony głównej  Następny

Rozmiar: 271 bajtów    

 
Rozmiar: 1033 bajtów Rozmiar: 1016 bajtów
 

Kubicz - Wydawnictwa Importowane

50-382 Wrocław, ul. Szczytnicka 32/34
tel/faks: (71) 322 14 77, 372 01 41
e-mail: orders@kubicz.com.pl, info@kubicz.com.pl


 

Firma KUBICZ - Wydawnictwa Importowane działa od 1990 roku. Zajmuje się promocją, importem i sprzedażą wydawnictw naukowych, technicznych i ekonomicznych.

Księgarnia oferuje podręczniki akademickie, książki specjalistyczne i monografie z zakresu matematyki, fizyki, chemii, ochrony środowiska, informatyki, elektroniki, inżynierii, ekonomii, finansów, marketingu i zarządzania.

Firma realizuje zamówienia zarówno klientów instytucjonalnych, jak i osób prywatnych. W wyborze zamawianych pozycji pomocne klientom są katalogi wydawców oraz bazy danych, zawierające informacje o ponad 2 milionach książek.

Dzięki wieloletniej współpracy z największymi wydawcami w Europie i USA firma może zapewnić swoim klientom konkurencyjne warunki cenowe, zawarte w programie Cena Katalogowa Gwarantowana (CKG 2000). W ramach programu, od najpopularniejszych zagranicznych firm wydawniczych książki sprowadzane są w cenie katalogowej wydawcy - bez naliczania marży.

Zamówienia na książki znajdujące się w księgarni są realizowane natychmiast. W przypadku książek sprowadzanych z zagranicy, termin realizacji zamówienia zależy od wydawcy i kraju, z którego pochodzą książki. Średnio wynosi od miesiąca - książki z Niemiec, do 3 miesięcy - książki z USA.

Wszystkie usługi firmy oferowane są klientom również za pośrednictwem INTERNETU.

Podczas seminarium została zaprezentowana nowa strona internetowa firmy, dostępna pod adresem http://www.kubicz.com.pl

Głównymi elementami serwisu internetowego są: przeszukiwanie katalogu książek i składanie zamówień w wirtualnej księgarni.

Wyszukiwanie pozycji

W katalogu księgarni KUBICZ istnieje możliwość wyboru książek wg grup parametrów takich, jak: TYTUŁ, NAZWISKO AUTORA, ISBN, WYDAWCA, ROK WYDANIA.

Aby ułatwić klientom dotarcie do konkretnych tytułów, wyszukiwanie możliwe jest zarówno w całym katalogu księgarni, jak i w ramach poszczególnych grup tematycznych. Dzięki temu przeszukiwanie katalogu jest przyjazne zarówno dla osób mających sprecyzowane wymagania, jak i dla klientów chcących zorientować się w pozycjach, znajdujących się w księgarni.

Jednocześnie można zastosować wiele reguł wyszukiwania.

Po uruchomieniu wyszukiwania, oprócz pozycji spełniających podane warunki filtrowania, pojawia się lista zastosowanych warunków wyszukiwania. Dzięki temu zawsze wiedzą Państwo, jakie warunki spełniają wyszukane książki.

Zamawianie

W celu złożenia zamówienia należy zaznaczyć w katalogu interesujące Państwa książki (Zamów - pojawi się krzyżyk), a następnie kliknąć ikonę Koszyk Zamówień.

Państwa dane są przechowywane w bazie księgarni i przy powtórnym zakupie nie ma potrzeby ich ponownego podawania. W przeciwnym wypadku należy wypełnić formularz i wysłać zamówienie. Formularze należy wypełniać zgodnie z towarzyszącymi im opisami.

Potwierdzenie przyjęcia zamówienia otrzymają Państwo na podany przez siebie adres internetowy.

Menu umożliwia ponadto wybór następujących opcji:

  • Firmie Import na Zamówienie - zasady realizacji zamówień
  • Wydawcy - linki do stron internetowych wydawców programu CKG 2000
  • Promocje - lista pozycji oferowanych po promocyjnych cenach
  • Zasady zamawiania - zasady zamawiania książek z katalogu
  • Pomoc

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Do góry

  
Rozmiar: 1017 bajtów 
 
Rozmiar: 1012 bajtów

 
Rozmiar: 263 bajtów

EBIB Specjalny 1/2000 (SP1)
KUBICZ - Wydawnictwa Importowane
www.ebib.pl/2000/sp1/kubicz.html

Rozmiar: 271 bajtów