lp. | Imię i nazwisko | Miejsce pracy |
1. | Jakub Bajer | Biblioteka Główna Politechniki Poznańskiej Poznań |
2. | Ryszard Bania | Politechniki Lubelska Biblioteka Główna Lublin |
3. | Bożena Bartoszewicz-Fabiańska | Książnica Podlaska Białystok |
4. | Bożena Bednarek-Michalska | Biblioteka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń |
5. | Piotr Bierczyński | Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Piłsudskiego Łódź |
6. | Barbara Biesmer | Akademia Ekonomiczna im. K. Adamieckiego Biblioteka Główna Katowice |
7. | Lucjan Biliński | Ministerstwo Kultury Departament Książki i Czytelnictwa Warszawa |
8. | Ewa Błaszczyk | Biblioteka Główna Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego Warszawa |
9. | Wiesława Borkowicz | Publiczna Biblioteka Pedagogiczna Poznań |
10. | Bożena Boryczka | Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów Warszawa |
11. | Krystyna Brodowska | Powiatowa Biblioteka Publiczna Sieradz |
12. | Joanna Broniarczyk | Grodzka Biblioteka Publiczna Jelenia Góra |
13. | Zofia Brzeska | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego - Sopot Sopot |
14. | Halina Brzezińska-Stec | Biblioteka Uniwersytecka Białystok |
15. | Wiesława Budrowska | Biblioteka Pedagogiczna Toruń |
16. | Urszula Bugaj | Instytut Elektrotechniki Warszawa |
17. | Joanna Burska | Wojewódzka Biblioteka Publiczna Olsztyn |
18. | Grażyna Chłodnicka | Koszalińska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela Koszalin |
19. | Halina Dąbrowska | Biblioteka Główna Akademii Wychowania Fizycznego Warszawa |
20. | Lidia Derfert-Wolf | Biblioteka Główna Akademii Techniczno-Rolniczej Bydgoszcz |
21. | Seweryn Dobrzelewski | Uniwersytet Warszawski Instytut Informacji Naukowej i Studiów Bibliologicznych |
22. | Iwona Drażba | Miejska Biblioteka Publiczna Ełk |
23. | Anna Drozd-Madaj | Biblioteka Główna Akademii Rolniczej Lublin |
24. | Maciej Dynkowski | Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Piłsudskiego Łódź |
25. | Zyta Dzwonkowska | Instytut Techniki Budowlanej Ośrodek Informacji Naukowej Warszawa |
26. | Krzysztof Faryna | Śląska Akademia Medyczna Biblioteka Główna Katowice |
27. | Anna Filipowicz | Biblioteka Narodowa Warszawa |
28. | Zofia Filipowicz | Biblioteka Główna Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego Warszawa |
29. | Maria Franke | Uniwersytet Warszawski Biblioteka Instytutu Literatury Polskiej i Instytutu Kultury Polskiej |
30. | Izabela Gajda | Biblioteka Główna Politechniki Łódzkiej |
31. | Halina Ganińska | Biblioteka Główna Politechniki Poznańskiej |
32. | Katarzyna Gmerek | Biblioteka Uniwersytecka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu |
33. | Mirosław Górny | Poznańska Fundacja Bibliotek Naukowych Poznań |
34. | Bożena Grocholska | Biblioteka Główna i OINT Politechniki Wrocławskiej |
35. | Elżbieta Gross | Elektrownia "Bełchatów" S.A. - Rogowiec |
36. | Ewa Grządzielewska | Biblioteka Główna Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego Poznań |
37. | Joanna Grześkowiak | Fundacja - Zakład Narodowy im. Ossolińskich Wrocław |
38. | Michał Guzek | Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Piłsudskiego Łódź |
39. | Christian Hasiewicz | Fundacja Bartelsmanna Niemcy |
40. | Krzysztof Henne | Max Elektronik S.A. Katowice |
41. | Grażyna Ignaczak-Bandach[ND] | Ministerstwo Kultury Warszawa |
42. | Jan Jackowicz-Korczyński | Interkl@sa |
43. | Andrzej Jagodziński | Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Kolbuszowa |
44. | Bożena Janusz | Morski Instytut Rybacki Gdynia |
45. | Małgorzata Jaworowska | Politechniki Lubelska Biblioteka Główna Lublin |
46. | Katarzyna Jeżewska | Oleckie Centrum Kultury Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna Olecko |
47. | Marek Jurowski | Biblioteka Główna i OINT Politechniki Wrocławskiej |
48. | Lucyna Karbownik | Książnica Pomorska w Szczecinie Szczecin |
49. | Aleksandra Kaszper | Biblioteka Uniwersytetu Śląskiego Katowice |
50. | Gabriela Kieloch | Biblioteka Główna Wyższej Szkoły Pedagogicznej Częstochowa |
51. | Grażyna Klimowicz | Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji - Biuro Programu Sokrates Warszawa |
52. | Anna Kmiecik | Biblioteka Główna Politechniki Opolskiej Opole |
53. | Anna Komperda | Biblioteka Główna i OINT Politechniki Wrocławskiej |
54. | Urszula Kowalewska | Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego Łódź |
55. | Andrzej Koziara | Biblioteka Uniwersytetu Śląskiego Katowice |
56. | Joanna Koźmińska | Uniwersytet Warszawski Instytut Etnologii i Antropologii Kultury Warszawa |
57. | Joanna Kornas | Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida Kraków |
58. | Krystyna Kruczała | Biblioteka Główna Politechniki Śląskiej Gliwice |
59. | Barbara Kubiak | Politechnika Białostocka Biblioteka Główna Białystok |
60. | Magdalena Kubista-Wróbel | Akademia Ekonomiczna im. K. Adamieckiego Biblioteka Główna Katowice |
61. | Ewa Kurkowska | Uniwersytet Mikołaja Kopernika Katedra Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej |
62. | Krystyna Kuźmińska[ND] | Ministerstwo Kultury Departament Książki i Czytelnictwa Warszawa |
63. | Agnieszka Kwiatkowska-Boryś | Śląska Akademia Medyczna Biblioteka Główna Katowice |
64. | Piotr Latawiec | Biblioteka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa |
65. | Remigiusz Lis | Biblioteka Śląska Katowice |
66. | Irena Łabiszewska | Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego Łódź |
67. | Anna Machalska-Garbacz | Biblioteka Główna Akademii Górniczo-Hutniczej Kraków |
68. | Łucja Maciejewska | Biblioteka Główna i OINT Politechniki Wrocławskiej |
69. | Marcin Majdecki | Wojewódzka Biblioteka Publiczna Olsztyn |
70. | Mirosława Majewska | Centrum Edukacji Bibliotekarskiej, Informacyjnej i Dokumentacyjnej Warszawa |
71. | Radosława Maniecka-Dziubecka | Aleph Polska Sp. z o.o. Warszawa |
72. | Marzena Marcinek | Biblioteka Główna Politechniki Krakowskiej |
73. | Szymon Matuszewski | Wojskowa Akademia Techniczna Biblioteka Główna Warszawa |
74. | Maria Mikińska | Instytut Techniki Budowlanej Ośrodek Informacji Naukowej Warszawa |
75. | Małgorzata Nahotko | Biblioteka Główna Akademii Wychowania Fizycznego Kraków |
76. | Marek Nahotko | Energoprojekt Kraków S.A. Kraków |
77. | Adrian Nastula | Tłumacz |
78. | Monika Niemirowska | Biblioteka Główna Akademii Ekonomicznej Kraków |
79. | Anna Osiewalska | Biblioteka Główna Akademii Ekonomicznej Kraków |
80. | Anna Pełka | Biblioteka Uniwersytecka Warszawa |
81. | Barbara Pierańska | Publiczna Biblioteka Pedagogiczna Poznań |
82. | Jadwiga Pijanowska | Miejska Biblioteka Publiczna Szczytno |
83. | Ewa Pitak | Biblioteka Uniwersytecka Wrocław |
84. | Karolina Popławska | Biblioteka Główna Politechniki Poznańskiej Poznań |
85. | Aleksander Radwański | Fundacja - Zakład Narodowy im. Ossolińskich Wrocław |
86. | Beata Rawo | Miejska Biblioteka Publiczna Ełk |
87. | Katharina Rejdak | Fundacja Bartelsmanna Niemcy |
88. | Regina Rohleder | Biblioteka Główna i OINT Politechniki Wrocławskiej |
89. | Małgorzata Romanowska-Szczepanik | Instytut Oceanologii PAN Sopot |
90. | Maria Rychlewska | Biblioteka Główna Politechniki Śląskiej Gliwice |
91. | Krystyna Serwatko | Biblioteka Główna Uniwersytetu Rzeszowskiego |
92. | Stanisław Skórka | Akademia Pedagogiczna im. Komisji Edukacji Narodowej Kraków |
93. | Jolanta Słowik | Miejska Biblioteka Publiczna Wrocław |
94. | Halina Sołomianko | Książnica Podlaska Białystok |
95. | Bogumiła Staniów | Instytut Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego |
96. | Lucyna Sułkowska | Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania Łódź |
97. | Henryk Szarski | Biblioteka Główna i OINT Politechniki Wrocławskiej |
98. | Barbara Szczepańska | Lovells Boesbeck Droste Sp. z o.o. Warszawa |
99. | Katarzyna Szotkowska | Fundacja im. Stefana Batorego Warszawa |
100. | Krystyna Szylhabel | Biblioteka Główna i OINT Politechniki Wrocławskiej |
101. | Iwona Szymik | Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Rada Oddziału w Bielsku-Białej |
102. | Elwira Śliwińska | Centrum Informatyki "ZETO" S.A. Białystok |
103. | Roman Tabisz | Biblioteka Uniwersytecka Warszawa |
104. | Grażyna Talar | Biblioteka Główna Akademii Rolniczej Wrocław |
105. | Łucja Talarczyk-Malcher | Biblioteka Główna i OINT Politechniki Wrocławskiej |
106. | Elżbieta Tomczak | Biblioteka Główna Akademii Techniczno-Rolniczej Bydgoszcz |
107. | Aleksander Trembowiecki | Koszalińska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela Koszalin |
108. | Anna Uniejewska | Biblioteka Główna i OINT Politechniki Wrocławskiej |
109. | Alicja Urbańska | Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu Poznań |
110. | Katarzyna Winogrodzka | Biblioteka Publiczna m. st. Warszawy Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego |
111. | Jan Wołosz | Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich Biblioteka Narodowa Warszawa |
112. | Elżbieta Woźniak | Max Elektronik S.A. Katowice |
113. | Jadwiga Woźniak | Uniwersytet Warszawski Instytut Informacji Naukowej i Studiów Bibliologicznych |
114. | Aldona Zawałkiewicz | Biblioteka Pedagogiczna Toruń |