Spis treści


Biblioteka Główna i Ośrodek Informacji Naukowo-Technicznej

 

II Seminarium

GROMADZENIE ZBIORÓW - SZTUKA WYBORU

Wrocław, 23-24 czerwca 2005


 

 

 

Lista uczestników

1.      

Bajda Anna

Biblioteka Główna Politechnika Szczecińska

Szczecin

2.      

Berus Ewa

Wydawnictwa Komunikacji i Łączności SP. z o.o.

Warszawa

3.      

Białobłocka Irena

Biblioteka Główna Politechnika Wrocławska

Wrocław

4.      

Białonoga Maja

Biblioteka Główna Akademia Medyczna

Wrocław

5.      

Bohdanowicz Teresa

Biblioteka Główna Uniwersytet Gdański

Sopot

6.      

Brzyska Maria

Biblioteka Główna

Uniwersytet im. Marii Curie-Skłodowskiej

Lublin

7.      

Busse-Turczyńska Ewa

Biblioteka Główna Akademia Medyczna

Lublin

8.      

Czajkowska Halina

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy

Warszawa

9.      

Darowna Sylwia

Biblioteka Główna Politechnika Wrocławska

Wrocław

10.  

Domalewska Danuta

Biblioteka Główna Akademia Ekonomiczna

Kraków

11.  

Dudek Aleksandra

Biblioteka Główna Akademia Ekonomiczna

Katowice

12.  

Dudziak Danuta

Biblioteka Główna Politechnika Wrocławska

Wrocław

13.  

Dziak Joanna

Biblioteka Główna Politechnika Śląska

Gliwice

14.  

Dziubecka Radosława

ALEPH POLSKA
Sp. z o.o

Warszawa

15.  

Gabriel-Marcinkowska Dorota

Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie

Warszawa

16.  

Gębka Barbara

International Publishing Service Sp. z o.o.

Warszawa

17.  

Goumissi Ewa

Biblioteka Główna Politechnika Wrocławska

Wrocław

18.  

Grocholska Bożena

Biblioteka Główna Politechnika Wrocławska

Wrocław

19.  

Hoffmann Halina

Biblioteka Główna  Politechnika Poznańska

Poznań

20.  

Issajewicz Olga

Biblioteka Główna Politechnika Gdańska

Gdańsk

21.  

Iwańska  Magdalena

Uniwersytet Wrocławski

Wrocław

22.  

Janusz Dobrosława

Biblioteka Główna Akademia Rolnicza

Wrocław

23.  

Kołcio Dominik

Biblioteka Główna Politechnika Wrocławska

Wrocław

24.  

Komperda Anna

Biblioteka Główna Politechnika Wrocławska

Wrocław

25.  

Koniaszewska Teresa

Biblioteka Główna Politechnika Wrocławska

Wrocław

26.  

Korman Beata

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy

Warszawa

27.  

Kotula-Krajewska Danuta

Biblioteka Główna Politechnika Szczecińska

Szczecin

28.  

Krajewska Katarzyna

Książnica Pomorska

Szczecin

29.  

Krysztofik Bogna

Biblioteka Główna Politechnika Wrocławska

Wrocław

30.  

Kubicz Ziemowit

KUBICZ Book Center

Wrocław

31.  

Kukawska Joanna

AKME ARCHIVE
Sp. z o.o.

Warszawa

32.  

Kulińska Maria

Biblioteka Główna Akademia Medyczna

Wrocław

33.  

Kursa Agnieszka

Biblioteka Publiczna
m. st. Warszawy Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego

Warszawa

34.  

Kuziela Małgorzata

Biblioteka Główna Politechnika Wrocławska

Wrocław

35.  

Lasik Wioletta

Biblioteka Główna

Akademia Wychowania Fizycznego

Wrocław

36.  

Machata Janina

Biblioteka Główna Akademia Ekonomiczna

Wrocław

37.  

Makarska-Deszcz Barbara

Biblioteka Główna Politechnika Wrocławska

Wrocław

38.  

Markowska Jolanta

Biblioteka Sejmowa

Warszawa

39.  

Maszlanka Ewa

Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna

Olsztyn

40.  

Michalski John

Biblioteka Kongresu

Waszyngton

41.  

Mielcarek Krystyna

Biblioteka Wydziału Informatyki i Zarządzania

Politechnika Wrocławska

Wrocław

42.  

Miernicka Grażyna

Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie

Warszawa

43.  

Mikulska Teresa

Polski Instytut Spraw Międzynarodowych

Warszawa

44.  

Niedźwiecka-Ambroziak Julita

Wyższa Szkoła Bankowa

Toruń

45.  

Nowak Dariusz

Wydawnictwa Naukowo-Techniczne

Warszawa

46.  

Nurkiewicz Ewa

Biblioteka Główna
Pomorska Akademia Medyczna

Szczecin

47.  

Obtułowicz Małgorzata

Biblioteka Główna  Szkoła Główna Handlowa

Warszawa

48.  

Okońska Ewa

Biblioteka Główna
Akademia Techniczno-Rolnicza

Bydgoszcz

49.  

Pawlak Małgorzata

Biblioteka Główna Akademia Medyczna

Gdańsk

50.  

Potocka Alicja

Biblioteka Główna Politechnika Warszawska

Warszawa

51.  

Przybylak Krzysztof

Biblioteka Główna Politechnika Poznańska

Poznań

52.  

Przybysz Janina

Wyższa Szkoła Bankowa

Poznań

53.  

Puławska Lucyna

Biblioteka Uniwersytetu Śląskiego

Katowice

54.  

Rohleder Regina

Biblioteka Główna Politechnika Wrocławska

Wrocław

55.  

Rożek Krystyna

Polski Instytut Spraw Międzynarodowych

Warszawa

56.  

Rzońca Irena

Biblioteka Główna Politechnika Wrocławska

Wrocław

57.  

Sadoch Anna

Biblioteka Sejmowa

Warszawa

58.  

Sączewska Wanda

Biblioteka Główna Akademia Ekonomiczna

Katowice

59.  

Skoczyński Bogumił

Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu

Poznań

60.  

Skubała Elżbieta

Biblioteka Główna Politechnika Łódzka

Łódź

61.  

Smentek Dagmara

MAX ELEKTRONIK S.A.

Zielona Góra

62.  

Sobczak Teresa

Biblioteka Główna

Akademia Wychowania Fizycznego

Wrocław

63.  

Sowa Teresa

Biblioteka Wydziału Nauk Społecznych

Uniwersytet Śląski

Katowice

64.  

Statkiewicz Izydor

Biblioteka Główna Politechnika Wrocławska

Wrocław

65.  

Stępień Anna

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy

Warszawa

66.  

Suchy Roman

Ośrodek Informacji Naukowo-Technicznej

Instytut Techniki Budowlanej

Warszawa

67.  

Szarski Henryk

Biblioteka Główna Politechnika Wrocławska

Wrocław

68.  

Szczepaniak Stanisława

Centralna Biblioteka Statystyczna

Warszawa

69.  

Śledź Katarzyna

Ośrodek Informacji Naukowo-Technicznej

Instytut Techniki Budowlanej

Warszawa

70.  

Talarczyk-Malcher Łucja

Biblioteka Główna Politechnika Wrocławska

Wrocław

71.  

Toporowska Halina

Biblioteka Główna Politechnika Śląska

Gliwice

72.  

Twardo Alicja

Centrum Szkolenia Policji. Centralna Biblioteka Policyjna

Legionowo

73.  

Ulinowicz Elżbieta

Biblioteka Główna Szkoła Główna Handlowa

Warszawa

74.  

Uniejewska Anna

Biblioteka Główna Politechnika Wrocławska

Wrocław

75.  

Urbaniak Alina

Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu

Poznań

76.  

Walter Katarzyna

Biblioteka Główna Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu

Gdańsk

77.  

Wasilewska Katarzyna

Biblioteka Sejmowa

Warszawa

78.  

Wasilewska Marzena

Centralna Biblioteka Statystyczna

Warszawa

79.  

Witkowska Celina

Biblioteka Główna

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

Olsztyn

80.  

Wojtasik Urszula Anna

Biblioteka Główna Politechnika Wrocławska

Wrocław

81.  

Wojtczak Jadwiga

Biblioteka Główna Politechnika Wrocławska

Wrocław

82.  

Wybor Kamil

Biblioteka Główna Uniwersytet Łódzki

Łódź

83.  

Zaród Tomasz

Księgarnia Internetowa "Kraina Książek"

Wrocław

84.  

Zdankiewicz Maria Jolanta

Biblioteka Główna Politechnika Wrocławska

Wrocław

85.  

Zielezińska Violetta

Biblioteka Pedagogiczna

Toruń

86.  

Zonik Małgorzata

Biblioteka Publiczna
m. st. Warszawy
Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego

Warszawa

87.  

Zysek-Nockowska Ewa

Biblioteka Wydziału Informatyki i Zarządzania

Politechnika Wrocławska

Wrocław

88.  

Żmigrodzka Barbara

Biblioteka Główna Akademia Ekonomiczna

Wrocław