Redakcja Serwisu EBIB

Ochrona danych osobowych i polityka prywatności Stowarzyszenia EBIB

Zarząd serwisu EBIB

Zdjęcia zespołu EBIB

Iwona Sójkowska – Prezes iwona.sojkowska@ebib.pl, strona www

Joanna Broniarczyk – Wiceprezes joanna.broniarczyk@ebib.pl
Dagmara Sawicka – Sekretarz dagmara.sawicka@ebib.pl

Adres korespondencyjny: Sadurki 233, 24-150 Nałęczów, tel. (081) 5017894 Kontakt mailowy: redakcja@ebib.pl Adresy redaktorów: imie.nazwisko@ebib.pl

Redakcja serwisów:

Anna Gońka – kierownik anna.gonka@ebib.pl
Bożena Bednarek-Michalska, strona www
Lidia Derfert-Wolf
Anna Filipowicz
Bożena Grocholska
Anna Komperda
Aneta Kowalska
Dorota Lipińska
Magdalena Maciąg
Dagmara Sawicka
Iwona Sójkowska
Beata Starosta
Milena Śliwińska

Redaktorzy czasopisma „Biuletyn EBIB”

Lidia Derfert-Wolf – redaktor naczelna lidia.derfert-wolf@ebib.pl
Iwona Sójkowska – sekretarz naukowy iwona.sojkowska@ebib.pl
Beata Antczak-Sabala
Bożena Bednarek-Michalska
Joanna Broniarczyk
Lidia Derfert-Wolf
Maciej Dynkowski
Anna Filipowicz
Bożena Grocholska
Zuzanna Helis
Anna Komperda
Katarzyna Kozak
Dorota Lipińska
Marzena Marcinek
Aleksander Radwański
Dagmara Sawicka
Iwona Sójkowska
Milena Śliwińska
Beata Starosta
Agnieszka Wolańska

Redakcja Wiadomości

Anna Filipowicz – kierownik anna.filipowicz@ebib.pl
Bożena Bednarek-Michalska
Iwona Sójkowska
Milena Śliwińska

Zespół korekty

Beata Antczak-Sabala – kierownik beata.antczak@ebib.pl
Zuzanna Helis
Katarzyna Kozak
Izabella Milewska-Warta
Iwona Sójkowska
Sylwia Wołek-Biernat
Milena Śliwińska

Redakcja techniczna

Joanna Broniarczyk – kierownik joanna.broniarczyk@ebib.pl
Aleksander Radwański
Maciej Dynkowski

Redakcja angielskojęzyczna

Agnieszka Brachfogel
Ewelina Melnarowicz
Justyna Zawada
Joanna Pawliczak
Agnieszka Wolańska

Zespół grantowy EBIB

Wsparcie prawne
Barbara Szczepańska

Korespondent
Iwona Malka

Dodaj komentarz