PRObiblioteka: projekt, program, promocja – warsztaty

Fundacja Normalne Miasto-Fenomen oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Sieradzu zapraszają na warsztaty dla bibliotekarzy „PRObiblioteka: projekt, program, promocja”.

Warsztaty odbędą się 20 czerwca 2016 r. w godz.11:00-13:30 w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Sieradzu, ul. Jagiellońska 2.

Program warsztatów

  • Projekt w bibliotece – po co pracować metodą projektów i jak się do tego zabrać? Korzyści i wady.
  • Program – jak powinna wyglądać podstawa prowadzenia działalności popularyzującej czytelnictwo i bibliotekę? Pomysły i realizacje.
  • Promocja  – jak mówić, by być słyszanym, jak trafić do mediów?
    Porady i jeszcze więcej porad.
  • Ponadto: inspiracje, z których warto korzystać, praktyczne rozwiązania, pozytywna energia.

CENA udziału w warsztatach uzależniona jest od liczby zgłoszeń: 40 zł od osoby (przy 8-11 osobach) / 35 zł od osoby (powyżej 12 osób).

ZGŁOSZENIA: prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres p.milewska@fundacjafenomen.pl do 10 czerwca 2016 r. Tytuł e-maila – warsztaty.
W treści wiadomości należy podać: imię i nazwisko, dane instytucji, numer telefonu kontaktowego w sprawie warsztatów, informację czy potrzebna jest faktura [Tak / Nie]

Uczestnicy otrzymają certyfikaty udziału w warsztatach.

Zajęcia poprowadzi Paulina Milewska – koordynator ogólnopolskiej akcji Odjazdowy Bibliotekarz, pracownik Sekcji Promocji Biblioteki Uniwersytetu Łódzkiego, animatorka doceniona za prace społeczną przez SBP tytułem Bibliotekarza Roku woj. łódzkiego.