Noc Maturzystów w oświęcimskiej bibliotece

Przyszłych i obecnych maturzystów, jak również nie zdających matury, ale  zainteresowani tematyką spotkań zapraszamy 20 marca o godz. 20:00 do Biblioteki GALERIA KSIĄŻKI w  Oświęcimiu na drugą Noc Maturzystów.

W programie nocy zaczniemy od spotkania z Sylwią Nikko – Biernacką z Fundacji Machina Fotografika z Kraków, która opowie o zarządzaniu czasem i energią. O godz. 21:00 przeprowadzimy szybką i efektywną powtórkę z Amadeuszem Leyem z Psychoedukacji z Krakowa. Amadeusz Ley doradzi, jak szybko i skutecznie powtarzać duże partie materiału. O godz. 22:30 będzie wspólna kolacja, którą samodzielnie sobie przygotujemy. Po kolacji o godz. 23:00 Katarzyna Formanowicz opowie o kulisach rozmów rekrutacyjnych i poszukiwaniu pracy, czyli spojrzymy twardym okiem rekrutera i headhuntera.
O północy zaprosimy na nocną filiżankę kawy. A po kawie o godz. 00:15 Anna Krawczyk z Biblioteki GALERIA KSIĄŻKI opowie o umiejętnościach przyszłości, a o zaraz potem Katarzyna Heród z Biblioteki GALERIA KSIĄŻKI opowie o innych możliwościach niż studia, ze szczególnym uwzględnieniem wolontariatu. Skorzystamy z możliwości poznania i uczenia się na doświadczeniu innych i będziemy się łączyć przez Skype’a z Kubą, który pracuje jako wolontariusz w Rumunii, oraz z Marcinem, który wyjechał do pracy do Brukseli. W trakcie nocy będzie można też skorzystać ze strefy relaksu i strefy konsultacji maturalnych.

Udział w Nocy Maturzystów jest bezpłatny. Chętnych do uczestniczenia prosimy o wysłanie zgłoszeń (imię, nazwisko, telefon do kontaktu i mail) pod adres mailowy: marketing@mbp-oswiecim.pl

Miejska Biblioteka Publiczna im. Ł. Górnickiego GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu