VI edycja konferencji „Liderzy zarządzania uczelnią LUMEN” w dniach 24-25.11.2020 r.

W imieniu organizatorów zachęcamy do udziału w szóstej edycji konferencji LIDERZY ZARZĄDZANIA UCZELNIĄ LUMEN. Konferencja odbędzie on-line się w dniach 24-25 listopada 2020 r. Organizatorzy pragną zachęcić do dyskusji nad najważniejszymi kwestiami w szkolnictwie wyższym, zapewniając wszystkim uczestnikom możliwość czynnego udziału. Ze szczegółowym programem i sylwetkami prelegentów można zapoznać się na stronie internetowej wydarzenia: https://lumen.edu.pl/. Konferencja jest bezpłatna.

W ramach wydarzenia będą prowadzone transmisje na żywo – debaty z udziałem przedstawicieli środowiska akademickiego w Polsce oraz prezentacje rozwiązań wspierających działalność uczelni, z uwzględnieniem sytuacji spowodowanej epidemią COVID-19.

Merytorycznie LUMEN 2020 skupi się na zagadnieniach związanych ze skutkami COVID-19, wdrażaniem Ustawy 2.0 i wyzwaniami nowej kadencji władz rektorskich. Zostaną pokazane aktualne trendy w szkolnictwie wyższym, omówione liczne zmiany prawne oraz zaprezentowane innowacje zarządcze gotowe do zaadaptowania na uczelniach.