Piękne, mądre, bez tabu. O współczesnych książkach dla dzieci – webinarium

Współczesny rynek książki dla dzieci jest niczym ogromne morze – daje wiele możliwości, ale czasem nie wiadomo, w którą stronę „płynąć”. Według danych 2016 roku ukazało się około 2400 książek dla dzieci, co daje prawie 200 książek miesięcznie.Jak zatem wybrać spośród nich te najlepsze, najbardziej wartościowe i warte przeczytania? Podczas webinarium opowiemy o kryteriach wyboru oraz współczesnych książkach dla dzieci, które należy znać.

PROWADZENIE: Agnieszka Karp-Szymańska
KIEDY: 10 grudnia 2018, o godzinie 19.00.
GDZIE: wszędzie! Wystarczy kliknąć https://cld.clickmeeting.com/piekne-madre-bez-tabu i się zalogować…PROWADZĄCA z wykształcenia filolog polski i menadżer kultury, a także UXDesigner, absolwentka podyplomowych studiów Literatura dla dzieci i młodzieży na Uniwersytecie Warszawskim. Od blisko 10 lat związana z branżą internetową, marketingiem internetowym, ale przede wszystkim tematyką dziecięcą. Współtwórca i prezes zarządu Grupy CzasDzieci.pl, popularnego portalu dla rodziców i dzieci, a także założycielka Fundacji, która ma za zadanie rozszerzyć działalność portalu o akcje na rzecz rozwoju dzieci wykluczonych społecznie. Od 2014 r. członek rady programowej i jeden z producentów ogólnopolskiego Festiwalu Literatury dla Dzieci. Członek jury konkursu Piórko. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci.
UWAGA! PRZED UDZIAŁEM W WEBINARIUM PRZECZYTAJ REGULAMIN!

UDZIAŁ W WEBINARIUM JEST RÓWNOZNACZNY Z AKCEPTACJĄ REGULAMINU.
JAK ZALOGOWAĆ SIĘ NA PLATFORMĘ WEBINARYJNĄ: Aby wziąć udział w webinarium wystarczy kliknąć TUTAJ oraz podać swoje imię i adres mailowy, (można również włączyć opcję sprawdzania swojego sprzętu), następnie kliknąć przycisk „Wejdź”. Rejestracji najlepiej dokonać 15 minut przed spotkaniem (czyli o 18.45) i czekać na jego rozpoczęcie. W trackie spotkania osoba moderująca, będzie służyć pomocą w razie jakichkolwiek trudności. Aby wziąć udział w spotkaniu nie trzeba mieć kamerki internetowej – wystarczy połączenie internetowe, słuchawki lub głośniki.
UDZIAŁ W SPOTKANIU JEST BEZPŁATNY!
Przed udziałem w spotkaniu prosimy także o zapoznanie się z informacjami zawartymi tutaj: http://www.biblioteki.org/webinaria. To przydatne informacje przygotowane przez zespół Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY! Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.